Arhiiv

Home / Sündmused / Kaugreiki sündmused / Reiki kaugseanss “Uude aastasse terve ja taagavaba õnnemagnetina”

Reiki kaugseanss “Uude aastasse terve ja taagavaba õnnemagnetina”

Distantsilt saadetav ja igaühe kodus või reisisihtkohas vastu võetav tervendav ja õnnistav kaugseanss, mille saadab reikimeister-õpetaja Reet Karro. Seansi eesmärk on tugevdada tervist, vabaneda tarbetuks muutunust ja oma aja ära elanust ning hakata pärast seda külge tõmbama küllust ja õnne. Et uus aasta tuleks kordaminekuterohke.

Reiki on tervendav energia, mida saab vahendada otseses kokkupuutes, käed peal, aga saata ka kauge vahemaa taha. Uuringute ja tunnetuse kohaselt reiki tõhusust vahemaa ei mõjuta, kaugreiki on isegi võimsam, sest ei takista aroomid, inimestevahelised tegurid, assotsiatsioonid, eelarvamused jms.

Reikimeister Reet Karro on praktiseerinud reikit juba 18 aastat ning õpetanud 10 aastat. Ta on saatnud individuaalseid kaugseansse lisaks Eestile ka Soome ja Rootsi, Saksa- ja Inglismaale ning USAsse. Grupikaugseansside vastuvõtjaid on olnud üle maailma ja tagasiside on olnud väga positiivne. Loe näiteks siit või siit.

Teema on “Uude aastasse tervena ja õnnemagnetina”. Esimesed 10 minutit tegeleme füüsilise ja vaimse tervisega, mida mõistame mitte haiguse puudumisena, vaid igakülgse heaolu seisundina. Järgmised 10 minutit vabaneme mõttes vanast taagast – nii materiaalsetest esemetest ja paberitest kui suhetest, probleemidest, harjumustest, sõltuvustest, ettekujutustest, eelarvamustest, mõttemustritest jms. Täiesti terve ja ballastist vabanenud inimene tõmbab inimene paratamatult ligi sarnaseid vibratsioone, ehk tervist, õnne, küllust ja kõigi (mitteisekate) soovide täitumist. Piltlikult võib teda kujutada õnnemagnetina, milleks saamine ongi selle seansi eesmärk.Sellist külgetõmbevõimet arendamegi seansi viimasel 10 minutil (kes soovib, võib valida helitaustaks 10 minutilise muusikapala või 30 minutilise muusikapala vahegongiga iga 10 minuti järel.

Seanssi saab vastu võtta nii ühtaegselt saatmisega – reedel, 30.12.2021 kell 22.30-23.00, 31. detsembril kell 22.30-23.00 ja/või 1. jaanuaril kell 22.30-23.00. Või viiteajaga, igal ajal nende kellaaegade vahel, tehes selleks selge taotluse, öeldes häälega või mõttes: “Võtan vastu õnnemagneti kaugseansi just nüüd!”

Kaugreikit võetakse tavaliselt vastu meditatsioonipoosis ja vaikuses või vaikse meditatiivse muusika saatel, küünal põlemas. Aga arvestades aastavahetuse tempokat elu, võib meie seanssi vastu võtta ka keset kiireid askeldusi või peomelu, tekitades enda sees põgusa vaikusehetke. Võimalusel ka käsi Namaste asendisse kokku pannes või silmi sulgedes (kui just autoroolis ei olda).

Üksikasjalikumad juhised leiab siit.

Soovija peaks kõigepealt kandma OÜ Hõbeselge kontole EE752200221066957510 (Swedbank) viitenumbriga 202222 ia selgitusega “Hõbeselge õnnemagnet” vabalt valitud summa, arvestades, et on tehtud taotlus selle peatseks naasmiseks saajale ja mitte samas vääringus, vaid sajakordistunult 🙂 Seejärel tuleks registreeruda vormil https://forms.gle/M2Qd9nSST8pVF1F2A ja hakata valmistuma kaugseansiks.

 

 

Info:  Reet Karro   reet@hobeselge.ee   tel 56 49 27 69.

Põneva kohtumiseni energias!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  •  
    Next Post

    Kogemuslik hingamistöötuba „Milline stressi maandav- ja/või energiat lisav meetod sob …