Arhiiv

Home / Sündmused / Hingamiskoolitused / Algallika protsessi ja hingamistöö meetodil hingamistöötuba

Algallika protsessi ja hingamistöö meetodil hingamistöötuba

Algallika protsessi ja hingamistöö meetodil hingamistöötuba

Aktiivkoolituste järel üks rahulik, õrn ja turvaline hingamiskoolitus, kuhu on oodatud kõik, kes jõuavad treppi mööda III korrusele kõndida, olenemata vanusest, terviseseisundist ja lapseootel olekust või mitteolekust. Tutvume Binnie A. Dansby (pildil) loodud Algallika meetodi põhiseisukohtadega ja hingame vabastavalt Algallika meetodil, Algallika Arhetüüpsete Afirmatsioonide saatel.
Võimalus võtta aega iseendale – tulla päriselt kohale, jõuda südameenergiasse, kohtuda Sisemise Lapsega ja vaadata oma olukorda ka laiemalt. Lahkudes on tunne, nagu koorem oleks õlgadelt maha pandud ja energiavaru lõpmatu.
Koolitaja on hingamisterapeut ja kutset taotlev täiskasvanukoolitaja Reet Karro, erialalt inglise filoloog ja tõlkemagister. Hingamisterapeudina on ta sertifitseeritud kahe koolkonna – Algallika protsessi ja hingamistöö ning BBTRSi (biodünaamilise hingamise ja traumavabastuse) poolt. Lisaks on ta ennast täiendanud mitmete teiste hingamiskoolitajate (Dan Brulé, Lena Kristina Tuulse, Bo Wahlström, Rani Spets jt) juures, läbinud täiendkoolitusi nii ametlikes õppeasutustes kui mitteformaalsete juhendajate juures. Ta on pühitsetud reiki meister-õpetajaks ja on juba 10 aastat reikit õpetanud. Hingamisterapeudina on ta töötanud gruppidega ja eraklientidega juba 12 aastat. Arvukaid kogemusi on talle pakkunud ka tema enda elu.
Kohtumine kestab kaks ja pool tundi – piisav aeg erinevate stressileevendusmeetodite ja energiataset tõstvate võtete rahulikuks järeleproovimiseks, täispikaks hingamisseansiks mõnusa pika lõpulõdvestusega ning turvaliseks reaalsusesse jõudmiseks ja maandamiseks pärast seda.
Tulla soovijail palutakse kirjutada reet@hobeselge.ee, helistada tel 56492769 (Reet) või registreeruda vormil
https://forms.gle/gwMJ24dAAn97rUX57
Registreerumiskinnituse saamisel võib maksta osavõtutasu panka.
Saaja: OÜ Hõbeselge, konto: EE752200221066957510 (Swedbank). Viitenumber: 2023027 Seletus: “Hingamiskoolitus” ja kuupäev”. Või võtta see sularahas kaasa.
Soovitame kohale tulla kihilistes, kortsumist mittekartvates ja liigutamist võimaldavates riietes ja kaasa võtta hingamisvarustuse: jooga- või matkamatt, täispikk pleed, tekk või magamiskott, soojad sokid ja veepudel.
Kohtumiseni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  •  
    Previous Post

    Kogemuslik hingamistöötuba „Milline stressi maandav- ja/või energiat lisav meetod sob …

  •  
    Next Post

    Reiki I astme kursus 14.-15.01.2023 Tartus