Arhiiv

Home / Sündmused / Hingamiskoolitused / Kogemuslik hingamistöötuba „Milline stressi maandav- ja/või energiat lisav meetod sobib mulle?“

Kogemuslik hingamistöötuba „Milline stressi maandav- ja/või energiat lisav meetod sobib mulle?“

Liigutame ennast lahti, tantsime vabalt ja ekstaatiliselt, väljendame ennast kehakeelega, žestidega, miimikaga, üminaga, häälimisega, kurgulauluga, artikuleerimatult ja lauluga ning hingame vabastavalt ja biodünaamiliselt, saateks pärimus- ja šamaanimuusika,
käristi ja šamaanitrumm, helikausid ja tuulekellad ning puhtad eeterlikud õlid.
See on võimalus pühendada üks õhtu iseendale – tulla päriselt kohale, jõuda südameenergiasse, kohtuda oma Sisemise Lapsega ja vaadata oma olukorda ka laiemalt. Lahkudes on tunne, nagu koorem oleks õlgadelt maha pandud ja energiavaru lõpmatu. Head enesele aja võtmist!
Koolitaja on hingamisteraapia praktiseerija ja kutseta täiskasvanukoolitaja Reet Karro, erialalt inglise filoloog ja tõlkemagister. Hingamisteraapiates on ta sertifitseeritud kahe koolkonna – Algallika protsessi ja hingamistöö ning BBTRSi (biodünaamilise hingamise ja traumavabastuse) poolt. Lisaks on ta ennast täiendanud mitmete teiste hingamiskoolitajate (Dan Brulé, Lena Kristina Tuulse, Bo Wahlström, Rani Spets jt) juures, läbinud täiendkoolitusi nii ametlikes õppeasutustes kui mitteformaalsete juhendajate juures. Ta on pühitsetud reiki meister-õpetajaks ja on juba 11 aastat reikit õpetanud. Hingamistöös on ta töötanud gruppidega ja eraklientidega juba 12 aastat. Arvukaid kogemusi on talle pakkunud ka tema enda elu.
Kohtumine kestab kaks ja pool tundi – piisav aeg erinevate stressileevendusmeetodite ja energiataset tõstvate võtete rahulikuks järeleproovimiseks, täispikaks hingamisseansiks mõnusa pika lõpulõdvestusega ning turvaliseks reaalsusesse jõudmiseks ja maandamiseks pärast seda.
Individuaalne BBTRSi seanss ei sobi südamehaiguse, kõrgvererõhktõve, krambivalmiduse, silma siserõhuhäirete, ravi vajavate vaimsete häirete, 1. trimestri raseduse puhul ja alla 16 aasta vanustele. Grupis ei pruugi energiatase üldse nii kõrgele tõusta, kuid kui on tervisekahtlusi, võiksite sellest teada anda.
Sündmus toimub N, 13.04 kell 18.15-20.45 ja maksab 20 €. Koht on selgumas.

Tulla soovijail palutakse kirjutada reet@hobeselge.ee, helistada tel 56492769 (Reet) või registreeruda vormil

https://forms.gle/gwMJ24dAAn97rUX57

Registreerumiskinnituse saamisel võib maksta osavõtutasu panka.
Saaja: OÜ Hõbeselge, konto: EE752200221066957510 (Swedbank). Viitenumber: 2023027 Seletus: “Hingamiskoolitus 12.01”. Või võtta see sularahas kaasa.
Soovitame kohale tulla kihilistes, kortsumist mittekartvates ja liigutamist võimaldavates riietes ja kaasa võtta hingamisvarustuse: jooga- või matkamatt, täispikk pleed, tekk või magamiskott, soojad sokid ja veepudel. Esimestele registreerujatele on matid ja pleedid olemas.
Sarnased töötoad hakkavad esialgu toimuma kord kuus.
Kohtumiseni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  •  
    Previous Post

    Reiki kaugseanss “Uude aastasse terve ja taagavaba õnnemagnetina”

  •  
    Next Post

    Algallika protsessi ja hingamistöö meetodil hingamistöötuba