Arhiiv

Home / Sündmused / Reikikoolitused / Reikikursused / Reiki II astme kursused / Reiki II astme kursus 20.-21. mail 2023 Tartus

Reiki II astme kursus 20.-21. mail 2023 Tartus

Jaapanist pärit lihtsa eneseabi- ja energiatehnika – reiki – 2-päevane edasijõudnute kursus energiaharjutuste, meditatsioonide ja süvitsiminevate sissevaadetega nii endasse kui Jaapani kirjakunsti ning religiooni- ja kultuurilukku.

Oodatud on senised reiki I astme praktikud ja kordajatest reiki II-III astme praktikud. Võimalus süveneda reiki sümbolitesse ja lisaks kaugreikile teistesse edasijõudnute reiki tehnikatesse, nagu sõltuvustest vabanemine, psühhokirurgia ja rakuaktivatsioon.
Õpetaja on 10 aastat reikit õpetanud reikimeister-õpetaja ning 12 aastat hingamisterapeudina tegutsenud BBTRSi ja Algallika hingamisteraapia terapeut Reet Karro.
    Koht: Tartus, Gildi 12.
    Aeg:  L-P, 20.-21. mail kell 10-18.
Hind: 170 €.
Hinnas on põhjalikud materjalid, II astme häälestus, õpetamine-juhendamine ja tunnistus.
Hinnas ei ole lõunaeineid. Need tuleks võtta kaasa (nt salatikauss) või minna sööma mõnesse ümberkaudsesse söögikohta, mida Tartu vanalinnas leidub suures valikus.
Kaasa tuleks võtta paksud sokid, kirjutusvahend, joonistusplokk, värvilised pliiatsid või rasvakriidid ning pühapäeval ka suur mängukaru/pehme nukk ja kirjutuspaberit.

Registreerimisleht avaneb siin:

https://forms.gle/x7G3DSYJG3VZye3L7

Põneva kohtumiseni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  •  
    Previous Post

    Reiki II astme kursus 18.-19. veebruaril 2023 Tartus

  •  
    Next Post

    Reiki III/õpetaja astme kursus Tartus 17.-18.06.2023