Arhiiv

Home / Sündmused / Reikikoolitused / Reikikursused / Reiki III/õpetaja astme kursused / Reiki III/õpetaja astme kursus Tartus 17.-18.06.2023

Reiki III/õpetaja astme kursus Tartus 17.-18.06.2023

Jaapanist pärit lihtsa eneseabi- ja energiatehnika – reiki – 2-päevane kõrgeima astme kursus kalligraafia- ja energiaharjutuste, meditatsioonide ning taipamisterohkete sissevaadetega nii endasse kui Jaapani religiooni- ja kultuurilukku  ja selle õpetamisse. Lõpetanu saab reikimeister-õpetaja tunnistuse ja materjalid reiki õpetamiseks kõigil astmetel. Võimalus on piirduda ka ühe koolituspäevaga ja läbida õpetajakoolitus kunagi hiljem.
Koolitaja on Tartus 12. aastat tegutsev reikimeister-õpetaja ja kutseta täiskasvanukoolitaja Reet Karro.
Reikiõppel on kolm astet. III astmele jõuavad kõige pühendunumad ja oma spirituaalsele arengule keskendunud inimesed, kes on valmis veelgi kõrgema vibratsiooniga energiate kogemiseks ja endast läbi laskmiseks. Reiki meister tähendab tegelikult reikiõpetajat, kes on valmis andma oma oskusi edasi ka teistele. Kui mitte õpilastele, siis neile, kellega isiklikus elus või tööalaselt kokku puutub. Reiki meistril tuleks meeles pidada, et läbi tema kanalduv valgus on mõeldud jagamiseks. Tänapäeva reikiõpetajalt oodatakse, et ta oleks ühelt poolt kodus energiate maailmas, teiselt poolt aga valdaks ka täiskasvanukoolituse peensusi. Mis tuleb kasuks mis tahes valdkonna koolituste läbiviimisel ja igaühe erialatööski. Reet on valmistunud mitu aastat täiskasvanukoolitaja kutse taotlemiseks ja annab omandatud kogemusi hea meelega edasi ka teistele.
Kursus on üles ehitatud nii, et 1. päev on pühendatud 4. sümbolile ja 3. astme põhiteadmistele, 2. päev aga reikiõpetaja tarkustele, õpetamisele ja pühitsustele I, II ja III astmel.
1. päeval korratakse 1.-2. astme põhiteadmisi ja -sümboleid, tehakse läbi meistripühitsus, õpitakse selgeks reiki 4. sümbol ning harjutatakse selle joonistamist ja häälimist. Saadakse selgeks 3. astme puhastusharjutus ning tehakse läbi meistrimeditatsioon. Küsitakse juhatust oma Kõrgemalt Minalt.
Need, kes piirduvad ainult 1. päevaga, saavad koolitustõendi, kus kirjas läbivõetud teemad ja tekst “… osales reiki III astme kursusel 17.06.2023”. Kes soovib III astme lõputunnistust, nn reikimeistri tunnistust, osaleb ka teisel päeval, mille juurde kuuluvad mh materjalid reiki õpetamiseks eri astmetel ehk kõigi astmete kaustade ja lisamaterjalide failid.
2. päeva esimesel poolel korratakse reiki põhimõtteid, liine ja juuri ning tehakse üksteisele reiki vanni põhjaliku puhastuse, keha skaneerimise ja blokeeringute avastamisega. Harjutatakse Reijut.
2. päeva teisel poolel korratakse reiki sümboleid, korraldatakse grupikaugseanss tegelikele soovijatele ning õpitakse ja harjutatakse Takata 3. astme pühitsust. Samuti uuritakse täiskasvanute koolitajale vajalikke infoallikaid.  Päev lõppeb piduliku reikiõpetaja tunnistuse kätteandmise tseremooniaga.
Koht: Tartus, täpne aadress kuulutatakse välja hiljemalt mai alguses
Aeg (iga päev kell 10-17):
1. päev: L, 17.06
2. päev P, 18.06
Hind mõlemal päeval osaledes 500 €.
Ainult esimesel päeval osaledes on hind 225 € ja ainult teisel päeval osaledes 300 €.
Reet Karro õpilased saavad korrata sama astet 50% soodustusega ja iga madalamat astet 80% soodustusega.
Hinnas on põhjalikud materjalid, III/õpetaja astme pühitsus, õpetamine-juhendamine ja koolitustõend läbivõetud teemadega (III aste) või traditsiooniline reiki meister-õpetaja tunnistus (õpetaja aste). Õpetaja astme lõpetanu saab ka kõigi astmete kaustade ja lisaülesannete failid.
Hinnas on ka teepausid, kuid mitte lõunaeineid. Need tuleks võtta kaasa (nt salatikauss) või minna sööma mõnesse ümberkaudsesse söögikohta.
Kaasa tuleks võtta vahendid märkmete tegemiseks, vahetusjalatsid, joogamatt, lina ja pleed, 1. päeval joonistusplokk, värvilised pliiatsid või rasvakriidid ning 2. päeval eelmised reikikaustad.

Soovime etteregistreerimist vormil:

https://forms.gle/x7G3DSYJG3VZye3L7

meilil reet@hobeselge.ee või telefonil 56492769 (Reet).

Info:

reet@hobeselge.ee

või tel 56492769 (Reet)

Põneva kohtumiseni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  •  
    Previous Post

    Reiki II astme kursus 20.-21. mail 2023 Tartus

  •  
    Next Post

    Algallika protsessi ja hingamistöö meetodil hingamistöötuba